آموزش مجازی

(16/08/1396)   برگزاری سومین جشنواره شورای همیاری و مشارکت گاز گلستان


برگزاری سومین جشنواره  شورای همیاری و مشارکت  گاز گلستان

 با هماهنگی شورای همیاری و مشارکت شرکت گاز استان گلستان ، سومین جشنواره شورای همیاری ومشارکت در محل اداره مرکزی شرکت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این جشنواره سید جمشید حسینی دبیر شورای همیاری و مشارکت گاز گلستان  به ارائه گزارشی از عملکرد شورا در سال گذشته و نیمه اول سال جاری  پرداخت و گفت:خوشبختانه با همت و همیاری کارکنان شرکت  و حمایت مدیران در سال 95 تعداد 1357 پیشنهاد از کارکنان  و ذینفعان دریافت شد که در این راستا  نرخ سرانه پیشنهاد دریافتی 1/42 و نرخ مشارکت 45  درصد می باشد ضمن اینکه در نیمه اول سال 96 نیز حدود 1000 پیشنهاد دریافت شد.
 
در همین راستا مدیرعامل گاز گلستان نیز ضمن تقدیر از همیاری و مشارکت همکاران با نظام مشارکت  درخواست داشت تا همه کارکنان با حضوری فعالتردر ارائه پیشنهادات  در بهبود فرآیند سازمان سهیم باشند. 

 مهندس مهندس جمال لیوانی با  اشاره به نقش ارزنده و تاثیر گذار شورای مشارکت در تعالی سازمان در این خصوص برضرورت بهره‌ گیری مطلوب از توانایی‌های فکری وخلاقیت سرمایه انسانی وتلاش در زمینه استفاده موثر ازفرصتهای موجود در راستای  پیشبرد اهداف سازمان تاکید کرد.

   در ادامه مهندس علی نیازی مدرس نظام مشارکت  با ابراز خرسندی از برگزاری این مراسم،مطالب مهم و کاربردی را در حوزه نظام همیاری و مشارکت بیان نمودند که مورد استقبال قرار گرفت.

وی ضمن تاکید بر نقش ارزنده شورای مشارکت در تحقق اهداف سازمان  پیرامون فلسفه وجودی نظام پیشنهادات ، رویکردهای نوین  ، پیشنهاد دهنده حرفه ای ، بهبود مستمر ، مقایسه نظام پیشنهادهای سنتی و نوین ، مسئولیت نظام پیشنهادات ، منحنی رشد ، نقش مدیران در این حوزه ، مدیریت مشارکتی ، خلاقیت  ، ایده یابی   و مباحث مرتبط دیگر ارائه نمود

شایان ذکر است  در پایان مراسم  ، پیشنهاد دهندگان برتر در شاخصه های  مختلف  به شرح ذیل  مورد تقدیر قرار گرفتند:

 در شاخص تعداد پیشنهادهای ارائه شده آقایان  غلامعلی طالشی و علی مکتبی
در شاخص بالاترین نرخ پیشنهاد واحدهای  ستادی و شهرستانی آقایان  سید جواد موسوی ، رحمت محمد شفیع و عباس سیاوشی
 در شاخص بالاترین سرانه پیشنهاد ارائه شده توسط روئسا ستادی و شهرستانی آقایان بهرام خلیلی تبار و حبیب خسروی
در شاخص بیشترین پیشنهاد تصویبی توسط مرتضی سلطانی و عیسی باغبانی
در شاخص  بهترین پیشنهاد اجرا شده اقای ماشاء ا... ترابی پور

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات