آموزش مجازی

(01/09/1396)   با حضور رئیس امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران انجام شداولین نشست دبیران کمیته های سلامت اداری شرکتهای تابعه ملی گاز ایران دراستان گلستان


با حضور رئیس  امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران   انجام شد
اولین  نشست دبیران کمیته های  سلامت اداری شرکتهای تابعه ملی گاز ایران  در استان گلستان

اولین  نشست  کمیته های  سلامت اداری شرکتهای تابعه ملی گاز ایران   با حضور رئیس بازرسی و دبیران کمیته  دراستان گلستان برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی، در این نشست امجدی پور رئیس  بازرسی شرکت ملی گاز ایران   ضمن تشریح مسئله فساد هدف از برگزاری این سمینار را آشنایی  اعضا با قوانین و مقررات سلامت اداری دانست و با اشاره به تاریخچه شکل گیری قانون ارتقاء سلامت اداری به بیان شاخص ها و سنجه های الگوی سلامت اداری پرداخت .

ایشان با تاکید بر لزوم شناسایی عوامل آسیب زننده   سلامت اداری  به تشریح  چگونگی رفع این علل که موجب بروز فساد در دستگاه های اجرایی می شود پرداخت و تاکید کرد این امر   تاثیر  بسزایی در ارتقای سلامت اداری خواهد داشت.

امجدی پور  ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته به منظور اجرا و پیاده سازی قانون ارتقای سلامت  اداری  و مقابله با فساد اذعان داشت:در این زمینه تصویبنامه  حقوق شهروندی در نظام اداری نیز برای اجرا بلامانع شده است.

 وی در ادامه افزود:در یک نظام اداری سالم باید به پیشگیری بیش از درمان  اهمیت داده شود  چرا که این راه یکی از کم هزینه ترین ، بهترین و موثرترین راه  و تجربه کشورهای موفق می باشد که می توان با  این یبماری مبارزه کرد.

    امجدی پور خاطر نشان کرد : وجود سلامت اداری موضوعی بسیار مهم  در تمام حوزه‌های سازمانی برای رسیدن به تعالی و توسعه می باشد که از اهمیت فراوانی برخوردار است لذا  در حال حاضر  گام‌های بلندی  در این زمینه برداشته شده است که برای تقویت ، ترویج و غنی سازی آن  نیاز به همراهی همه مجموعه دارد. 

 رئیس  امور بازرسی شرکت ملی گاز ایران با اشاره  به اینکه حرکت درمسیر سلامت اداری باید نظام مند و پایدار باشد  و مقطعی و متکی به شخص نباشد  افزود: این امر نیاز به استمرار و همراهی همه مجموعه دارد لذا در این رابطه فرمت  گزارش دهی آنان تدوین  و کمیته ها تشکیل و سامانه سنجش سلامت اداری طراحی و نتایج آن در مجمع عمومی مطرح می شود .

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات