آموزش مجازی

(14/09/1396)   نماینده گازگلستان دررشته تیراندازی مقام اول انفرادی وتیمی تپانچه بادی المپیاد وزارت نفت را از آن خود نمود


نماینده گازگلستان دررشته تیراندازی مقام اول انفرادی وتیمی  تپانچه بادی المپیاد وزارت نفت   را از آن خود نمود

خانم رویا قنادان همسرسید جمشید حسینی  یکی از کارکنان گاز گلستان بعنوان نماینده  تیم تیراندازی شرکت ملی گاز ایران  در پنجمین دوره  المپیاد فرهنگی ورزشی بانوان بالای  26 سال  وزارت نفت به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مجتمع محمود آباد  شرکت نموده و موفق شد در  رشته تپانچه بادی افتخار دیگری را در کارنامه افتخارات خود و گاز گلستان  ثبت نماید.

 به گزارش روابط عمومی،این بانوی گرامی با حضور موفق در این دوره از  مسابقات  ضمن کسب مقام  اول تیراندازی با تپانچه بادی در رده انفرادی  و همچنین در رده  تیمی  حائز مقام برتر شده و دو نشان  طلا و حکم قهرمانی را دریافت نماید.
 
 در همین راستا مهندس جمال لیوانی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره گاز گلستان با حضور در منزل این بانوی ورزشکار،کسب این افتخار مهم را تبریک گفته و ضمن تجلیل ، توفیقات روز افزون ایشان را مسالت نمودند.
 
شایان ذکر است این بانوی ورزشکار درمسابقات انتخابی شرکت ملی گازایران مقام اول و در مهر ماه  96  بعنوان نماینده وزارت نفت در مسابقات لیگ دسته یک تیراندازی بانوان کشور شرکت نموده و حائز مقام سوم  شد.

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات