آموزش مجازی

(01/03/1397)   دبیر شورای فرهنگي گاز گلستان برنامه هاي ویژه ماه مبارك رمضان شرکت


دبیر شورای فرهنگي  گاز گلستان برنامه هاي ویژه ماه مبارك رمضان شرکت را تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي،مهدی مقدسی در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی شرکت گاز استان گلستان  با تبريك فرارسیدن ماه مبارک رمضان  به تشریح برنامه های ویژه ماه نزول قرآن   پرداخت.
 
وی گفت:همه ساله این شرکت به منظور استفاده  مطلوب  تر از  ماه پرخیر و برکت رمضان ویژه برنامه های متنوع قرآنی و فرهنگی را در اداره مرکزی و ادارات گاز رسانی برنامه ريزي  و اجرا می کند .
 
مقدسی با تشريح اهم برنامه های اين ماه مبارک افزود:برگزاري همه روزه نماز جماعت ،بیان احکام شرعی،تلاوت روزانه قرآن کریم و دعاهای وارده ویژه ماه رمضان بين نماز ظهر و عصر،برگزاري مسابقات حفظ قرآن و مباحث فرهنگی ، ديني و احكام ویژه این ایام ، کرسی تلاوت نور و استفاده از مفسران قرآنی  از جمله برنامه های در دست اجرا  می باشد.
 
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان   در ادامه  افزود: ارسال پیامها و احادیث مرتبط با  این ایام ،بیان احکام ماه رمضان توسط امامان جماعت بین صلاتین،نصب بنر واستند ویژه ادعیه های ماه مبارک  ، تجلیل از فعالان نماز و قرآن ، جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی همکاران جهت کمک به مستمندان ،حضور همکاران در طرح ایتام و اکرام و سایر موارد دیگر از جمله  برنامه های این شرکت می باشد.
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات