آموزش مجازی

(13/03/1397)   در نشست کمیته راهبردی بررسی شد:ارزیابی میزان تحقق وصول مطالبات شرکت گازاستان گلستان در سال 96


در نشست کمیته راهبردی بررسی شد:
ارزیابی میزان تحقق وصول مطالبات شرکت گازاستان گلستان در سال 96

  در اولین نشست کمیته راهبردی وصول مطالبات گازگلستان در سال 97 که باحضورمدیرعامل ،اعضای هیئت مدیره وهیئت رئیسه گازگلستان در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد میزان تحقق عملکرد شرکت در بخش وصول مطالبات مورد ارزیابی قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی،در آغاز  دبیر جلسه  عملکرد شرکت را به تفکیک شهرستان تشریح نموده و نتایج ارزیابی را که ماحصل آن دستیابی به سطح نسبتاً مناسب بوده به تلاش و اعمال سیاستهای راهبردی مطلوب و توجه ویژه مشترکین گاز طبیعی علی الخصوص بخش خانگی به پرداخت به موقع صورتحساب معطوف داشته و موفقیت شرکت را در این بخش که حاکی از همدلی و همکاری تمامی ارکان شرکت می باشد ارج نهاد.

در ادامه هریک از رؤسای ادارات گازرسانی از طریق ویدئو کنفرانس ،مسائل و مشکلات فرا  روی وصول مطالبات را بیان نموده و متناسب با آن،برای حل  چالشهای مورد نظر، سیاست شرکت در سال جاری تشریح و تبین شد.

  دراین جلسه مدیرعامل گازگلستان ضمن تشکر از زحمات همکاران،مطالبی رادرخصوص اهمیت وصول مطالبات معوق شرکت بعنوان  یکی ازعوامل اصلی در چرخه درآمد شرکت بیان نموده که جذب به موقع آن توسعه گازرسانی و سطح خدمات قابل ارائه و همچنین تحقق اهداف شرکت را بهمراه دارد .
 
مهندس  محمد رحیم رحیمی در ادامه رهنمودهایی را در خصوص روند وصول مطالبات و همینطور تلاش و جدیت ادارات گازرسانی برای وصول حداکثری بدون تنش و با رعایت چارچوبها و جذب به موقع نقدینگی و انجام اقدامات کنترلی ارائه کرد.
 
وی افزود:خوشبختانه فرآیند وصول مطالبات شرکت در سال 96 تا حدودی رضایت بخش بوده  و نیازاست این فرآیند مطابق برنامه درسال جدید نیز باتلاشی بیشتر همراه با اعمال سیاست های خاص همچنان ادامه داشته باشد.
 
  مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان درپایان باتشکر ازمشترکین گاز،درخواست داشت تا این عزیزان مانند گذشته نهایت همکاری را با این شرکت داشته باشند و هر چه سریعتر بدهی های معوق خود را پرداخت تا انشاء ا...بتوانیم علاوه برتوسعه گازرسانی درسطح استان،خدمات خود را ارتقاء بخشیم.   
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات