آموزش مجازی

(10/11/1396)   آغاز عملیات اجرایی 163 پروژه گازرسانی دردهه مبارک فجر دراستان گلستان


آغاز عملیات اجرایی 163   پروژه گازرسانی دردهه مبارک فجر دراستان گلستان

مدیرعامل گازگلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه از کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی 163  پروژه گاز رسانی  در ایام  دهه مبارک فجر خبر داد

به گزارش روابط عمومی مهندس جمال لیوانی دراین رابطه گفت:به میمنت گرامیداشت ایام   پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  این شرکت عملیات اجرایی گازرسانی به  21 روستاب همراه 142 پروژه صنعتی استان را با حضور مسئولین استان آغازمی کند

وی افزود:از تعداد 21 پروژه روستایی  تعداد 10 روستا  مربوط به شهرستان مراوه تپه  ، تعداد  6 روستا برای شهرستان علی آباد کتول ، 2 روستا  برای شهرستان رامیان ، 2 روستا برای شهرستان گنبد و یک روستا نیز مربوط به  شهرستان آزادشهر می شود. 
 
جمال لیوانی اظهارداشت:انشاء ا... با اجرا و افتتاح این پروژه ها  ، حدود  17 هزار و 600 نفر از مردم عزیز به جمع مشترکین این شرکت خواهند پیوست.

وی افزود: در مجموع برای  163  پروژه گاز رسانی  که در این ایام  عملیات اجرایی آن آغاز می شود  بالغ  بر 653  میلیارد ریال    از محل اعتبارات عمرانی  شرکت هزینه خواهد شد .

مدیر عامل گاز گلستان گفت: این شرکت مشکلی در زمینه اجرای پروژه های مذکور ندارد و نیازاست مسئولین محترم وسازمانهای ذیربط  ما را در اجرای این پروژه ها یاری نموده و همکاری لازم را در ارائه مجوزهای لازم وآزاد سازی مسیر اعمال نمایند تا وقفه ای در روند اجرای عملیات گازرسانی پیش نیاید.

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات