آموزش مجازی

(21/11/1396)   بیانیه شرکت گاز استان گلستان به مناسبت یوم الله 22 بهمنبسمه تعالی

والفجر و لیال‌ عشر . . .

دهه مبارک فجر و یوم الله ٢٢ بهمن ، روز تبلورشکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است که  با رهبری  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) صفحه‌ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صدای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‌انداز کرده  و روح امید و خودباوری را در کشور زنده کردند.

در آستانه سی ونهمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم، انقلابی که در یوم ا... 22 بهمن سال 1357 بصورت معجزه آسایی تنها به مدد حضورومشارکت توده های مردم انقلابی به پیروزی رسید و به حیات رژیم سیاسی مستبد و وابسته به بیگانه در این دیار پایان داد.

 پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعۀ پیشرفت کشوردر تمام عرصه ها بود و بی شک با گذشت سی و هشت سال از این پیروزی افتخار آفرین هنوز دشمنان نظام از پای ننشسته اند وهر روز در پوشش متفاوت با ترفندهای متعدد سعی دربراندازی  انقلاب اسلامی دارند.
    
بدیهی است بزرگداشت سالروز تولد انقلاب اسلامی نیز بایدبسان خود این حادثه همراه باحضور همه جانبه و مشارکت وسیع همه اقشارمردم باشد که برکات بسیاری را به همراه دارد،لذا شایسته است که در روز 22 بهمن اقشار مختلف مردم یکباردیگراقتدار و استواری نظام را به نمایش بگذارند.

درهمین راستا شرکت گازاستان گلستان با تبریک سالروزپیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مفتخر است دراین ایام حماسی همه کارکنان خود را به حضور دراین حماسه ملی وانقلابی فرا خواند تا با پیوستن به خیل عظیم مردم یکبار دیگرجلوه ای درخشان از اقتدارو وحدت و پایداری را به نمایش بگذاریم.
 
روابط عمومی و پایگاه بسیج شهید گرزین گاز گلستان

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات