آموزش مجازی

(21/11/1396)   سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های گازرسانی شهرستان علی آباد کتول از خدمات شرکت گاز تقدیر کرد


سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه های گازرسانی شهرستان علی آباد کتول  از خدمات شرکت گاز تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی اسد ا... قره خانی نماینده و سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی 14 پروژه گازرسانی شهرستان علی آباد کتول از توسعه گاز رسانی و خدمات در سطح استان و شهرستان  تشکر کرد .

وی افزود: امروز شاهد افتتاح گاز روستای  خلیندره و 7 پروژه صنعتی بهمراه  کلنگ زنی 3 روستای  چه جا ، گنو و غریب آباد  و شروع عملیات اجرایی  مسیر تغذیه 3 روستای افراتخته ، چینو و خاک پیرزن هستیم که همه این خدمات از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد  که انشاء ا... تعداد 4377 نفر از مردم شریف شهرستان از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .
 
    قره خانی با تاکید بر  تسریع در روند گاز رسانی به روستاهای باقی مانده شهرستان  با اعلان هر نوع همکاری و مساعدت  در این خصوص ،از مسئولین ذیربط خواست تا با مرتفع نمودن مشکلات موجود هر چه سریعتر این روستاها را نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند نمائیم. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات