آموزش مجازی

(23/11/1396)   برگزاری مسابقات والیبال و فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر در گاز گلستان


  برگزاری مسابقات والیبال و فوتسال گرامیداشت دهه مبارک فجر در گاز گلستان   

 هماهنگی امور ورزشی شرکت گاز استان گلستان به مناسبت ایام ا... دهه فجر گرامیداشت سی و نهمین  بهار پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی یک دوره مسابقه والیبال  و فوتسال کارکنان  در محل مجموعه  ورزشی شهید گرزین شرکت برگزار نمود .
 
به گزارش روابط عمومی  در این دوره از مسابقات در رشته  والیبال تعداد  11  تیم  از ستاد و ادارات گازرسانی با هم رقابت  کردند که در پایان تیمهای اداره گاز آق قلا  با برتری بر تیم اداره گاز رامیان   مقام اول را کسب نمود و تیم اداره گاز کلاله سوم شد.

در همین راستا در رشته فوتسال نیز 12 تیم حضور داشتند که پس از ارائه بازیهای  زیبا  در نهایت تیم حراست   با غلبه بر تیم اداره گاز کردکوی  حائز مقام اول شد و تیم  اداره گاز علی آباد  نیز  مقام سوم را از آن خود کرد  در پایان مراسم  از اعضای تیمهای برتر  تجلیل بعمل آمد.
 
    در مراسم اختتامیه این بازیها  مدیرعامل گاز گلستان با گرامیداشت ایام ا...دهه مبارک فجر ، از برگزاری منظم بازیها و انجام رقابتهای جذاب، دیدنی و جوانمردانه ابرازخرسندی نمود
 
 مهندس جمال لیوانی  گفت: این مسابقات به منظور ایجاد انگیزه و افزایش نشاط  همکاران برنامه ریزی و انجام شده است که خوشبختانه مورد  استقبال آنان قرار گرفت.  
 
    در پایان مراسم نیز به رسم یاد بود با حضور مدیرعامل واعضای هیئت مدیره گازگلستان از تیمهای برتر رشته های فوتسال و والیبال تجلیل بعمل آمد  .
 
شایان ذکر است امور ورزشی شرکت گاز استان گلستان همه ساله در مناسبتهای ملی و مذهبی مسابقاتی را در رشته های مختلف ورزشی در سطح شرکت برگزار می کند که با استقبال خوبی همراه می باشد.  
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات