آموزش مجازی

(24/11/1396)   سرپرست روابط عمومی گاز گلستان ازبرگزاری دوره آموزشی استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی ویژه زنان خانه دار خبر داد


سرپرست روابط عمومی  گاز گلستان ازبرگزاری دوره آموزشی استفاده ایمن و بهینه از گاز طبیعی  ویژه زنان خانه دار خبر داد
 
 در راستای تحقق اهداف مدیریت ايمن و بهينه درمصرف گاز طبييعي با همکاری واحد روابط عمومی و پژوهش شرکت گاز استان گلستان  ،دوره آموزشی مدیریت مصرف ویژه زنان خانه دار شهرستان گرگان برگزار گرديد .

سرپرست روابط عمومی  گاز گلستان در همین رابطه گفت: در این دوره آموزشی که با هدف فرهنگ سازی و انتقال مطالب مهم پیرامون روشها و راهکارهای مهم صرفه جوئی و مصرف ایمن و بهینه از گازطبیعی برگزار گردید  مطالب مهمی پیرامون شناخت گازطبیعی، نشت وعوامل مهم نشتی گاز، وسایل گازسوز و ایمنی  سیستمهای داخلی مشترکین ، دودکشها و چگونگی مصرف بهینه از انرژی در حوزه مدیریت بر مصرف گاز و نکات قابل توجه در راستای رعایت ایمنی توسط خانم مهندس سلیمانی کارشناس و مدرس این شرکت ارائه شد.
 
مهدی مقدسی افزود:صیانت از منابع کشور امر پسندیده و مورد تاکید اسلام می باشد و با عنایت به  افزایش مصرف گازطبیعی در فصل سرما  نیاز است در اين رابطه از كانالهاي مختلف فرهنگ سازی جامعي صورت بگيرد تا با ترویج آن کمک بزرگی به چرخه اقتصادی کشور صورت بگيرد .

وی در ادامه گفت :برنامه هاي زيادي را با همكاري صدا و سيما،جرايد، آموزش و پرورش،سازمان بهزيستي، NGO ها و ..... تا پایان سال در دست برنامه و اجرا داريم و اميدواريم نتايج خوبي را بهمراه داشته باشد .

  مقدسی  اظهار داشت :در این دوره مباحث مدیریت مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی با استفاده از شیوه های مختلف آموزشی همراه با کتابچه های مربوطه  اطلاع رسانی می شود  که می تواند نقش برجسته ای درجلوگیری از خطرات مصرف و اهتمام به امر صرفه جویی گاز داشته باشد.
 
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات