آموزش مجازی

(23/07/1397)   درجلسه دارالقرآن گازگلستان برتقویت و اجرای مطلوب امورات فرهنگی نماز تاکید شد


درجلسه دارالقرآن گازگلستان برتقویت و اجرای مطلوب امورات فرهنگی نماز تاکید شد
 
 درجلسه ای كه با حضور مسئول و اعضای اجرائي دارالقرآن  گاز گلستان   برگزار شد پیرامون  برنامه ریزی ، تقویت و اجرایی نمودن برنامه های معنوی  مرتبط با نمازو دارالقرآن   بحث و تبادل نظر شد.
 
به گزارش روابط عمومی ،در این جلسه  حجت الاسلام سید علی اصغر رمضانی مسئول دارالقران گاز گلستان ، گزارشی از وضعیت دارالقرآن   گاز گلستان و برنامه های اجرا شده و در دست اجرا و همچنین مشکلات موجود ارائه نمود .
 
 وی بر اهمیت هر چه بیشتر مسائل قرآنی و اهتمام ویژه به این کتاب الهی تاکید کرد و  خواستار تلاش و همکاری اعضای  دارالقرآن و رابطین فرهنگی و قرآنی برای تقویت و اجرای مطلوبتر برنامه های مورد نظر  بویژه برپایی نماز اول وقت در اداره مرکزی و ادارات تابعه و همچنین تلاوت روزانه یک صفحه از قرآن کریم و ادعیه های وارده و قرائت زیارت وارث در ایام محرم و صفر و مناسبتهای خاص شد .

رمضانی افزود:جهت  زیبا سازی فضاهای نمازخانه های ادارات گازرسانی نیز لازم است  امکانات مورد نیاز تهیه و در اختیار ادارات   و دفاتر نظارت قرار گیرد   علاوه برآن از فرزندان قرآنی در مناسبتهای فرهنگی نیز  دعوت بعمل آید.
  
مسئول دارالقران گازگلستان تصریح کرد:دراین جلسه همچنین درخصوص راهكارهاي توسعه فعاليتهاي قرآني وتشويق كاركنان ،همسران و فرزندان آنان براي مانوس شدن با این کتاب آسمانی و سایر کتب معنوی  و مفاهیم ،معارف قرآنی و احکام عبادی تصميم گيري شد ضمن اینکه مقررشد رابطین قرآنی نیز ارتباط خود را با همکاران وخانواده آنها گسترده ترکرده و روئسای ادارات نیزبا مسئول دارالقرآن و رابطین فرهنگی و قرآنی همکاری مطلوب ومستمری داشته باشند .
 
 
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات