آموزش مجازی

(28/07/1397)   نشست مشترک مدیران شرکت گاز و آموزش وپرورش استان گلستان و امضاء تفاهم نامه همکاری در راستای نهادینه کردن فرهنگ مصرف ایمن و بهینه از گازطبیعی


نشست مشترک مدیران شرکت گاز و آموزش وپرورش استان گلستان و امضاء تفاهم نامه همکاری در راستای نهادینه کردن فرهنگ مصرف ایمن و بهینه از گازطبیعی

در راستای نهادینه کردن فرهنگ مصرف بهینه و استفاده ایمن از گاز طبیعی، نشست مشترکی با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت گاز و مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان،  این نشست که به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، پس از تبادل نظر و ارائه پیشنهادات طرفین تصمیمات مهمی در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف اتخاذ گردید. 

درهمین رابطه مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی شرکت ضمن تقدیر از تعاملات فی مابین گفت: با توجه به اینکه نهادینه کردن فرهنگ مصرف عامل موثری در تحقق اهداف مورد نظر این شرکت می باشد، لذا این هم اندیشی را با هدف ارتقای سطح تعاملات دو دستگاه و استفاده از ظرفیتهای موجود  برگزار نمودیم که پس از تبادل نظر و ارائه پیشنهادات طرفین نتایج خوبی را اتخاذ نمودند.
 
مهندس رحیمی اظهار داشت: آنچه برای این شرکت درکنار توسعه گازرسانی و خدمات رسانی اهمیت بسزایی دارد آگاه کردن مشترکین در زمینه صرفه جویی در مصرف گاز و همچنین کاهش صدمات و خطرت احتمالی ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی و تقویت فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی می باشد که خوشبختانه این روند با انجام برنامه های متنوع و همکاری دستگاههای ذیربط درحال اجرا بوده که تاکنون نتایج بسیار مطلوبی همراه داشته است .

در این جلسه همچنین  گوهری راد  مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان  ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت گاز و هیئت همراه تصریح کرد: خوشبختانه سطح تعاملات آموزش و پرورش با شرکت گاز  بسیار خوب بوده  و تاکنون نهایت همکاری را با این شرکت بعمل آورده ایم و این روند همچنان ادامه خواهد داشت .

 وی افزود: این سازمان طبق سنوات گذشته آمادگی دارد تا نهایت همکاری را بویژه در زمینه فرهنگ سازی مدیریت مصرف در سطح مدارس استان بعمل آورده و منادی خوبی برای توسعه و ترویج فرهنگ مصرف بین مربیان، دانش آموزان و بالتبع خانواده های آنان باشد. 

در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری بین دو دستگاه در راستای نهادینه کردن فرهنگ مصرف و استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی مورد توافق قرار گرفته و امضاء گردید. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات