آموزش مجازی

(01/08/1397)   انتصاب سرپرست جدید اداراه گاز شهرستان بندرگز استان گلستان


انتصاب سرپرست جدید اداراه گاز شهرستان بندرگز استان گلستان
 
  طی حکمی از سوی مهندس رحیمی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان ، احسان سیستانی بعنوان سرپرست جدید اداره گازشهرستان بندرگزمنصوب گردیده و طی نشستی درمحل فرمانداری به فرماندارشهرستان  معرفی شد و از خدمات  رروشن سهرابی رئیس سابق آن اداره  نیز در دوره تصدی مسئولیت  تجلیل بعمل آمد. 
  
به گزارش روابط عمومي،دراین جلسه مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان ضمن تشکر از تعاملات و همکاری بسیار خوب فرماندار شهرستان بندرگز که همواره پشتیبان این شرکت میباشد گزارشی از وضعیت گازرسانی و خدمات ارائه شده شرکت در شهرستان  ارائه نمود .

 در ادامه نیز احمدی فرماندار بندرگز از حسن نظر مدیر عامل گاز گلستان و سهرابی رئیس سابق اداراه گاز که در راستای خدمات گازرسانی در شهرستان متبوع زحمات زیادی کشیدند تقدیر نموده و از سرپرست جدید اداره گاز خواست تا همچون گذشته در زمینه توسعه شهرستان  تلاش  نماید.
 
گفتنی است در ادامه مراسم معارفه ، حکم انتصاب سرپرست جدید اداراه گاز شهرستان بندرگز توسط فرماندار به ایشان  اعطاء شد که در آن برخدمات رسانی هر چه مطلوبتر، تلاش در راستای توسعه گازرسانی ، تکریم ارباب رجوع وهمچنین تعامل مناسب با سازمانها ، نهادها وادارات استان تاکید شده است . 
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات