آموزش مجازی

(02/08/1397)   کارگاه آموزشی تغذیه درگاز گلستان برگزارشد


کارگاه آموزشی  تغذیه درگاز گلستان برگزارشد

با هماهنگی واحد آموزش و امور HSE شرکت گاز استان گلستان کارگاه آموزشی تغذیه با حضور دکتر توکلی   پزشک معتمد صنعت نفت گلستان ، مدیرعامل و جمعی از کارکنان گاز گلستان در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی در ابتدای این همایش  مهندس رحیمی مدیرعامل گاز گلستان ضمن تقدیر از متولیان برگزاری این کارگاه آموزشی ،بر اهمیت  مقوله تغذیه مناسب و تاثیر آن بر سلامت جسمی و روانی و جدیت در انجام آن تاکید کرد .

وی افزود:برگزاری اینگونه کارگاهها و دوره های آموزشی مرتبط  با بهره گیری از دانش و تجربیات اساتید متخصص و آگاه  از ضروریات  بحث سلامت  پرسنل سازمانهااست که خوشبختانه واحدهای متصدی در طول سال در چند نوبت این دوره ها را برای کارکنان شرکت برنامه ریزی و اجرا می نمایند.

در ادامه دکتر توکلی پزشک معتمد صنعت نفت گلستان ، برمواظبت ومراقبت برای دارا بودن نعمت سلامت و داشتن زندگی مطلوب و شاد که تغذیه مفید و مناسب یکی از آنها می باشد و همچنین مبادرت مستمر به امر ورزش تأکید کردند.
 
 وی با بیان اینکه تغذیه و رعایت دستورات بهداشتی در حین خوردن و آشامیدن، یکی از مهمترین عوامل سلامت می باشد افزود: اگرمردم عزیز در نحوه خوردن غذا ومیزان آن دقت نمایند وبدانند که چه غذایی را باید خورد وچه غذای را نباید خورد و میزان آن چه مقدا ر باشد ، بی تردید از بسیاری از بیماری ها که آنها را تهدید می کند دور می شوند.

دکتر توکلی در ادامه با اشاره به اینکه هدف کارگاه آموزشی تنها افزایش اطلاعات عمومی نباشد بلکه منجر به تغییر در سبک زندگی شود  تصریح کرد: امروزه بسیاری از مردم با پرخوری و مصرف بی رویه غذا ، سلامت و شادابی خود را به خطر می اندازند، بنابراین شایسته است برای داشتن بدن سالم و نیرومند به مواد خوراکی وآشامیدنی و کیفیت مواد غذایی توجه ویژه داشته باشند.

پزشک معتمد صنعت نفت گلستان همچنین ازبیماری فشار خون بعنوان قاتل نامرئی یاد کرد و مباحثی را  پیرامون تعریف ،علائم و مکانیسم کنترل فشار، علل بالابودن فشارخون ، تشخیص ،طبقه بندی وکنترل فشار ، حذف نمک و آب یخ از سفره های غذا وهمچنین سبزیجات و میوه هاو راهکارهای  موثر در کاهش و درمان فشار خون مطالبی را ارائه کرد که مورد استقبال کارکنان شرکت قرار گرفت
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات