آموزش مجازی

(06/08/1397)   رئیس امورمالی و پشتیبانی گازگلستان ازبرگزاری دوره آموزش رانندگی به روش تدافعی دراین شرکت خبر داد


رئیس  امورمالی و پشتیبانی گازگلستان ازبرگزاری دوره آموزش رانندگی به روش تدافعی دراین شرکت خبر داد

به گزارش روابط عمومی ، رحمت محمد شفیع درمصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی شرکت گاز استان گلستان در این خصوص گفت: دوره آموزش رانندگی به روش تدافعی با حضوردکتر حجازی استاد دوره و بیش از 100 نفر ازرانندگان شرکت  بمدت یک روز درمحل سالن اجتماعات گاز گلستان  برگزار شد .

رئیس امور مالی و پشتیبانی  شرکت گاز استان گلستان  هدف از اجرای این دوره آموزشی را آشنایی رانندگان با مقررات مربوطه دانست و گفت : در این دوره  رانندگان شرکت در بخش های تاکسی رانی با کلیات اهمیت رانندگی به روش تدافعی به منظور  ایمن سازی ناوگان حمل و نقل  شرکت آشنا شدند.
 
 
محمد شفیع گفت:محتوای این دوره شامل کلیات  واهمیت رانندگی به روش تدافعی ، مقررات عمومی  و آشنایی با مجموعه مقرارت راهنمایی و رانندگی ، انواع تصادفات و بررسی علل آنها ، نکات ایمنی در رانندگی ،  بازدید و بازرسی به موقع خودرو ، محورهای رانندگی و ویژگی های راننده ، علائم و هشدارهای راهنمایی ، تکنیک هاي رانندگي و كاهش میزان تصادفات، کاهش مصرف سوخت، كاهش استهلاک وسیله نقلیه، تقليل خسارات حوادث  و مهمتر از آنها  افزایش ضريب ایمنی راننده و سرنشینان و موارد مرتبط دیگر بوده است  که بصورت مطلوبی ارائه گردید .
 
رئیس امور مالی و پشتیبانی  تصریح کرد: درپایان این دوره  از فراگیران آزمونی گرفته شد و به افرادی که موفق به کسب نمره قبولی شوند، گواهینامه آموزشی معتبر اعطا خواهد شد.

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات