آموزش مجازی

(07/08/1397)   مدیرعامل شركت گازاستان گلستان:در سال جاری تعداد 8340 خانوار استان گلستان از نعمت گاز بهره مند شدند.


مدیرعامل شركت گازاستان گلستان:
در سال  جاری تعداد 8340 خانوار استان گلستان از نعمت گاز  بهره مند شدند.

  مهندس محمد رحیم رحیمی درگفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شرکت گازاستان گلستان  از بهره مندی  بالغ بر 8340   خانوار  استان  ازنعمت گاز طبيعي در سال 97  خبر داد
 
وی افزود:از این تعداد خانوار تعداد 4550 خانوار شهری بوده و تعداد 3800 خانوار نیز روستایی بودند که به جمع خانوارهای برخوردار از گاز استان اضافه شده اند.
 
وی ادامه داد :در همین راستا  در مجموع تاکنون در سطح استان  حدود  561  هزار و 100 خانواراستان  مشترک گاز می باشند که ازاین تعداد  حدود 349 هزار مربوط به شهرها بوده  و تعداد 212 هزار 100  خانوار نیز   روستاهای استان را شامل می شود .
 
 مهندس رحیمی تصریح کرد:درحال حاضر خانوار تحت پوشش گازشرکت  در بخش شهری 100 درصد و در بخش روستایی به بیش از  94 درصد رسیده است  و درمجموع  بالغ بر 96 درصد خانوار تحت پوشش استان به کل خانواری که قابلیت تحت پوشش را تشکیل میدهد از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

 مدیرعامل شركت گازاستان گلستان درخاتمه  ضمن تاکید بر مدیریت مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی  اظهار داشت:یکی ازمهمترین عوامل  تاثیرگذار در توسعه گازرسانی وارائه خدمات مطلوب ، تامین منابع مالی می باشد، بنابراین ازهمه مشترکین عزیز تقاضا داریم با واریزبموقع  قبوض مصرفی گاز ما را در این امر مهم یاری فرمایند .
 
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات