آموزش مجازی

(12/08/1397)   مدیرعامل گاز گلستان در جلسه شورای اداری شهرستان گنبد؛گاز طبیعی 70 درصد سبد انرژی استان را تامین می کند


مدیرعامل گاز گلستان در جلسه شورای اداری شهرستان گنبد 
 گاز طبیعی 70 درصد سبد انرژی  استان را تامین می کند

محمدرحیم رحیمی باحضوردر جلسه شورای اداری شهرستان گنبدکاووس گفت: با اقدامات انجام شده برای تامین گاز طبیعی بخشهای مختلف مصرف،در حال حاضردر مجموع  70 درصد سبد انرژی مورد نیاز کشور و استان گلستان از گاز طبیعی تامین می شود.

وی افزود: با توجه به نقش پر رنگ گاز طبیعی در تامین انرژی استان و وجود تاسیسات  گاز  در سطح شهرها و روستاها،مقوله توجه  به مباحث ایمنی در مصرف این منبع انرژی ، بسیار با اهمیت بوده و لازم است  مشترکین گرامی به آن عنایت ویژه داشته و رعایت کنند.

ایشان  در ادامه بر اهمیت حفاظت از تاسیسات گازرسانی و ایمن بودن آنها تاکید کرد و گفت: پیش از انجام هرگونه حفاری در معابر شهری و روستایی بایستی هماهنگی لازم با ادارات گاز  انجام شود.

رحیمی افزود: تنها در شهرستان گنبدکاووس 1800 کیلومتر تاسیسات گازرسانی وجود دارد که یک پنجم تاسیسات استان را شامل می شود و تامین ایمنی این تاسیسات و نیز استفاده درست و ایمن از گاز درمنازل و سایر مکان ها با توجه به افزایش مصرف آن  بویژه در فصل سرد سال بسیار اهمیت دارد.

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان با اشاره به اینکه 95 درصد روستاهای گلستان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، به اقدامات انجام شده برای گازرسانی به روستاهای گنبدکاووس اشاره کرد وگفت:تاکنون  139 روستا ازمجموع 163 روستای این شهرستان ازنعمت گاز برخوردارند  ضمن اینکه پنج روستای دیگر نیز درحال اجرا بوده و تلاش می شود در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.
  

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات