آموزش مجازی

(14/08/1397)   تبریک مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان به مناسبت هفته ‌نکوداشت پدافند غیرعامل ‌


تبریک  مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان به مناسبت هفته ‌نکوداشت پدافند غیرعامل ‌ 

مهندس  رحیمی  با تبریک هفته پدافند غيرعامل در پیامی  گفت: بی تردید هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی خواهد بود تا کلیه مسئولین و مدیران میهن عزیز ایران اسلامی با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه پدافند غیرعامل به‌عنوان روش دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان خود، ازجمله مهم ترین عوامل اقتدار و توفیق کشورها در حفظ و گسترش امنیت ملی و زمینه‌ساز توسعه پایدار و همه جانبه است و در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نقشی کلیدی ایفا می کند.

  رحیمی در ادامه گفت:توجه به مسئله پدافندغیرعامل به ویژه در این دوران که قدرت‌های استکباری به صورت مستمر در حال دسیسه علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران می باشند، امروزه از اهمیت مضاعفی برخوردار است.
 
 مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در پایان هفته پدافند غیرعامل را که با شعار "پدافند غیر عامل، افزایش بازدارندگی در سایه حماسه حسینی" مز‌ین شده است   را  تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان توفیقات روز افزون همه کسانی که در این مسیر جهت انجام وظایف و رسالت های محوله تلاش می کنند را از ایزد منان مسئلت نمود.
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات