آموزش مجازی

(14/08/1397)   برگزاری آزمون الکترونیکی سنجش مهارت ماموران قرائت کنتور،امداد و گازبان شرکت گاز استان گلستان


برگزاری آزمون الکترونیکی سنجش مهارت  ماموران قرائت کنتور،امداد و گازبان شرکت گاز استان گلستان  
 
در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری بین شرکت ملی گاز ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در زمینه آموزش نیروهای پیمانکاری ، درنشستی مشترکی که بین  مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان و مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای  استان  برگزار گردید طرفین ضمن تعهد بر اجراو  لزوم همکاری پیرامون موضوع تفاهم نامه  منجمله اجرای دوره های آموزشی ، مهارتی و حرفه ای و انجام آزمونهای صلاحیت تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی در این دوره آموزشی که در راستای توانمند سازی وا رتقاء سطح کیفی نیروهای شاغل پیمانکاری شرکت گاز با توجه به مباحث برون‌سپاری و واگذاری کارها به بخش خصوصی از  9 تیر ماه  سال جاری در محل  مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان  تشکیل شد  تعداد 450  نفر از مأمورین  قرائت کنتور،امداد و گاز بان     در کلاسهای مورد نظر آموزش  دیدند  .

در پایان این دوره  به منظور سنجش میزان مهارت فراگیران از مباحث ارائه شده ، آزمون الکترونیکی  برگزار شده تا به نفراتی که حد نصاب نمره را بدست می آورند  گواهینامه پایان دوره و صلاحیت فنی صادر شود.

شایان ذکر است برای آموزش این نیروها از همکاران و کارشناسان مطلع و باتجربه  بهمراه   مطالب  وجزوات  تدوین شده   استاندار  استفاده شده است .
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات