آموزش مجازی

(11/09/1397)   برگزاري دوره آموزشي فرهنگ سازی امنیتی در گاز گلستان


برگزاري دوره آموزشي فرهنگ سازی امنیتی در گاز گلستان

بمنظور آشنایی و ارتقاء آگاهی و دانش ایمنی  امنیتی و حراستی پرسنل در سازمان، دوره آموزشی فرهنگ سازی امنیتی با حضور مسئولین و کارکنان شرکت گاز استان گلستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ، رئیس حراست گاز گلستان درمصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی شرکت در این خصوص گفت:دراین دوره آموزشی که بمدت یک روز بطول انجامید،دکتر یدا... کلانی استاد دوره، اطلاعات مبسوطی در رابطه با راهکارهای پیاده سازی امنیت،روشهای مقابله با تهدیدات و همچنین دیگرمباحث امنیتی مطرح نمودندکه مورد توجه مسئولین و کارکنان   قرار گرفت.

سید عماد بابا زاده با مثبت ارزیابی نمودن سطح برگزاری این دوره و نتایج آن افزود:بخش اعظم فرهنگ سازی امنیتی با برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط محقق می شود؛بنابر این با توجه به گسترش دامنه تهدیدات ،برگزاری اینگونه همایشها ودوره های آموزشی تا حد زیادی در ارتقای سطح آگاهی ودانش کارکنان می تواند موثر باشدو بخش بزرگی از مشکلات مرتبط در این حوزه  نیز کاهش خواهد یافت.

  رئیس حراست گاز گلستان با بیان اینکه امنیت  هم بصورت نرم و سخت افزار و هم با تفکر درست محقق می شود اظهار داشت:شایسته است  احاد مردم بخصوص کارکنان دستگاههای دولتی قبل از انجام هرکاری مباحث امنیتی وحراستی را مورد نظر قرار داده تا بتوان با هر گونه تهدید ،مقابله و از تبعات آن جلوگیری نمود. 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات