آموزش مجازی

(13/09/1397)   مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت هفته بسیج گازگلستان با مشخص شدن تیمهای برتر پایان یافت


مسابقات فوتسال و والیبال گرامیداشت هفته بسیج  گازگلستان با مشخص شدن تیمهای برتر پایان یافت

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  یک دوره مسابقه فوتسال و والیبال بین کارکنان گاز گلستان برگزارشد .
 
به گزارش روابط عمومي دراین دوره ازمسابقات که با هدف گرامیداشت این ایام حماسی و همچنین تقویت روحیه ورزشی، ایجاد نشاط و شادابی برای کارکنان درمحل سالن ورزشی شهید گرزین شرکت برگزارشد  در رشته فوتسال 8  تيم شرکت کردند که درپایان تیم ستاد(1) باغلبه بر تیم اداره گاز علی آباد مقام اول را از آن خود کرد و تیم ستاد (2) به مقام سوم دست یافت.
 
در رشته والیبال  نیز  8 تیم حضور داشتند که درنهایت تیم اداره گاز آق قلا  توانست با ارائه یک بازی دیدنی  حائز مقام اول شود و تیمهای ستاد (یک) و اداره گاز  گرگان (1) به ترتیب دوم و سوم شدند

  در مراسم اختتامیه این بازیها که مزنگی فرمانده حوزه بسیج شهید بهشتی ادارات کل استان  نیزحضور داشت مهندس رحیمی مدیرعامل گاز لستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج  ،از استقبال و انجام منظم این مسابقات ابراز رضایت نموده و درادامه از متولیان برگزاری آن صمیمانه تشکرکرد.

وی افزود:خوشبختانه در این مسابقات تیمها بصورت دوستانه و صمیمی با هم رقابت کردند که بسیار حائز اهمیت بوده و نقش برجسته ای در سلامت و شادابی کارکنان بهمراه دارد.
 
گفتنی است درپایان مراسم با حضور مدیر عامل شرکت گاز و فرمانده حوزه بسیج شهید بهشتی ادارات کل استان  گلستان از تيمهاي برتر رشته های فوتسابل و والیبال  تجليل بعمل آمد. 
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات