آموزش مجازی

(14/09/1397)   تکرار قهرمانی تیم فوتسال پایگاه بسیج گاز گلستان ،در مسابقات ورزشی حوزه مقاومت شهید بهشتی ادارات کل استان


تکرار قهرمانی تیم فوتسال پایگاه بسیج  گاز گلستان
در مسابقات ورزشی حوزه مقاومت شهید بهشتی ادارات کل استان
 
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج  یاد وخاطره شهدای غواص،یک دوره مسابقه  ورزشی فوتسال حوزه مقاومت شهید بهشتی ادارات کل استان  گلستان با حضور 16 تیم ازدستگاههای اجرایی استان برگزارشد.
 
به گزارش روابط عمومی گازگلستان،در این دوره از مسابقات، تیمهای حاضر در 4 گروه باهم رقابت کردند که درنهایت پس انجام بازیهای جذاب چهره 4 تیم راه یافته به مرحله پایانی مشخص شد. که در این مرحله  تیم شرکت گاز  با برتری برتیم بانک ملی به فینال مسابقات راه یافته و حریف تیم اقتصاد و دارایی شد.

 درمرحله فینال نیز پس از ارائه بازی درخورتحسین،تیم شرکت گاز توانست در کمال شایستگی با غلبه بر تیم  اقتصاد و دارایی مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید و تیم بانک ملی نیز درجایگاه سوم  قرارگرفت.

     در مراسم اختتامیه این بازیها که با حضور مسئولین  استان و شهرستان و همچنین بسیج ادارات  کل  استان برگزار شد از تیم های برتر با اهداء لوح تقدیر و جام قهرمانی تجلیل بعمل آمد .
  در همین راستا مدیرعامل،فرمانده پایگاه بسیج شهید گرزین،روابط عمومی و هماهنگی امور ورزشی گازگلستان از تلاشهای ارزنده مسئولین و اعضاء تیم شرکت در کسب این مقام ارزشمندو تکرار آن تقدیرنمودند .
 
  شایان ذکراست تیم پایگاه بسیج گاز گلستان در مسابقات فوتسال بسیج ادارات کل استان که در تیرماه سال جاری به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف برگزار شده بود نیز توانسته مقام قهرمانی را از آن خود نماید.
 

 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت گاز استان گلستان می باشد.
طراحی و اجرا: واحد فن آوری اطلاعات